Jízda na elektrokole se stává stále populárnější, zejména u starších lidí, kteří mohou mít snížené psychomotorické schopnosti. Projekt vytvoří deset krátkých videí s moderátorem Janem Rosákem a profesionálním cyklistou Richardem (Gaspim) Gasperottim, které budou zahrnovat tipy a rady, jak vybrat správné elektrokolo, jak na něm správně jezdit, jak znát jeho limity a vyhnout se nebezpečným situacím.

Jan Rosák je český rozhlasový a televizní hlasatel, scenárista, voice-over, herec a moderátor. V Československém rozhlase začínal v roce 1971, odkud pak v roce 1976 přešel pracovat do Československé televize. Jedná se o pětinásobného držitele ceny TýTý v kategorii moderátor. Se svou rodinou žije ve středočeském městě Mníšek pod Brdy. V současné době moderuje páteční odpolední vysílání na Českém rozhlase – Dvojka.

Richard Gasperotti je známý pod přezdívkou Gaspi je profesionální cyklista na horských kolech (MTB). Jako člen Flowriders týmu pět let vystupoval na severoamerické MTB putovní akci Flowshow. Čtyřikrát startoval na nejtěžším MTB freerideovém závodu Red Bull Rampage. Pětkrát se účastnil akce Crankworx ve Whistleru a celkem pětkrát závodu Adidas Slopestyle. Profesionálním cyklistou je od roku 2009.